Хороскоп

Рак (22.06 – 22.07)

Рак (22.06 – 22.07)

  Ракот е четвртиот зодијачки знак, припаѓа во групата на водени знаци (рак, скорпија и риби), кардинален е, природен владител…

Близнаци (22.05 – 21.06)

Близнаци (22.05 – 21.06)

Близнаците се третиот зодијачки знак, припаѓа во групата на воздушни знаци ( Близнаците, Терезија и Водолија ), променлив е, природен…

Неделен хороскоп од 12.05 до 19.05

Неделен хороскоп од 12.05 до 19.05

ОВЕН (21.03 – 20.04) Работа. Обидете се да се приклучите на тимот што е можно поскоро, кој работи на голем…

Стрелците го сакаат “забранетото овошје”, а Јарците се најверни!

Стрелците го сакаат “забранетото овошје”, а Јарците се најверни!

  Најверните знаци во астрологијата се Риба, Рак и Јарец, Додека Стрелец, Вага и Водолија тешко дека ќе се спротистави…

Неделен хороскоп од 05.05 до 12.05

Неделен хороскоп од 05.05 до 12.05

ОВЕН (21.03 – 20.04) Работа. Напорна недела, особено ако имате големи планови и ако имате намера да се вклучите во…