хороскоп

Рак (22.06 – 22.07)

Рак (22.06 – 22.07)

  Ракот е четвртиот зодијачки знак, припаѓа во групата на водени знаци (рак, скорпија и риби), кардинален е, природен владител…

Близнаци (22.05 – 21.06)

Близнаци (22.05 – 21.06)

Близнаците се третиот зодијачки знак, припаѓа во групата на воздушни знаци ( Близнаците, Терезија и Водолија ), променлив е, природен…

Неделен хороскоп од 12.05 до 19.05

Неделен хороскоп од 12.05 до 19.05

ОВЕН (21.03 – 20.04) Работа. Обидете се да се приклучите на тимот што е можно поскоро, кој работи на голем…

Стрелците го сакаат “забранетото овошје”, а Јарците се најверни!

Стрелците го сакаат “забранетото овошје”, а Јарците се најверни!

  Најверните знаци во астрологијата се Риба, Рак и Јарец, Додека Стрелец, Вага и Водолија тешко дека ќе се спротистави…

Неделен хороскоп од 05.05 до 12.05

Неделен хороскоп од 05.05 до 12.05

ОВЕН (21.03 – 20.04) Работа. Напорна недела, особено ако имате големи планови и ако имате намера да се вклучите во…

Ѕвездите ви кажуваат каде да ја пронајдете љубовта

Ѕвездите ви кажуваат каде да ја пронајдете љубовта

  За некој идеално место се клубовите, за други концертите, а некои дами имаат среќа секогаш да запознаат некој интересен…

Месечен хороскоп за месец мај

Месечен хороскоп за месец мај

ОВЕН (21.03 – 20.04) Деловен живот: Овој месец најмногу ќе ви одговара работа која овозможува динамика и слободно движење. На…

Неделен хороскоп од 28.04 до 04.05

Неделен хороскоп од 28.04 до 04.05

ОВЕН (21.03 – 20.04) Работа. Меркур, планетата на комуникацијата преоѓа од вашиот знак во вашето астролошко поле на работа и…

Неделен хороскоп од 21 до 28 Април

Неделен хороскоп од 21 до 28 Април

ОВЕН (21.03 – 20.04) Работа. Би требало повеќе да работите на своето стручно усовршување, бидејќи може да ви се даде прилика…

БИК (21.04 – 21.05)

БИК (21.04 – 21.05)

  Бикот е вториот зодијачки знак, припаѓа во групата на земјени знаци (Бик, Девица и Јарец), фиксен е, природен владател…